Klub Info

[HOW TO FIND THE CLUB]

Kisielice to otwarty w grudniu '99 klub i galeria mieszczący się w Poznaniu przy ulicy Taczaka 20. Klub nastawiony jest na działalność niekomercyjną i ma bardzo domową atmosferę (póki co), kominek i inne atrakcje. Ten serwis przybliży więc to niezwykłe zjawisko i poinformuje o zbliżających się w jego okolicach ekscesach.

Z uwagi na kilka różnych czynników, wstęp do klubu możliwy jest za kartą. Kartę można dostać w barze, jeśli tylko jest się miłym i inteligentnym. Karta wygląda tak i jest bardzo fajna:

Niestety karty często się kończą, stąd inicjatywa Zrób sobie Kartę. Poniżej znajduje się odnośnik do pliku w formacie Corela8 zawierającego projekt karty. Zrób sobie kartę : karta.cdr (18KB)

Z ostatniej chwili: oto doszła dostawa kart, pytać w barze!
Z ostatniej chwili: pojawił się pierwszy klient z pięknie własnoręcznie wydrukowaną kartą!

Teraz, skoro już należysz do klubu, zapraszamy do dalszej części serwisu. Możesz dowiedzieć się, jak przebiegał morderczy remont, kto i jak malował ściany i tworzył wystrój, zapoznać się z nieaktualnym prawdopodobnie menu, p rzeczytać o organizowanych w Kisielicach imprezach, wystawach w naszej galerii, zorientować się czego słuchamy, no i poznać ludzi, którzy kręcą się wokół. No i możesz napisać lub odwiedzić inne nasze strony - tutaj.

Do zobaczenia w Kisielicach. Pa.


karty ze względu na nietypowy format są ręcznie wycinane
karty wydrukował Danek z kuzynem, szacunek
nazwa Kisielice powstała w zaprzyjaˇnionym klubie W Starym Kinie, podczas nocnej debaty
w Kisielicach (koło Iławy) mieszkał Kozak
jak jesteś fajny to dostaniesz kartę Kisielice+ [obecnie brak :( ]
czynne 12-24, do rana
miasteczko Kisielice ma także własną witrynę w sieci, poszukaj