STYCZEŃ 2000

W pierwszych dniach nowego roku bardzo fajną wystawę urządziła u nas Alicja.

PrzemowaPo północy

Większość poniższych fotek pochodzi z imprezy poświęconej Andy Warholowi. Państwo Kalinowscy. Dodatkowo kilka zdjęć na stronie z wernisażu Alicji, których to prac odbywała się właśnie w klubie wystawa.

Gosia i Gaza Warhol #1 Warhol #2 Kozak na Warholu Monika na Warholu

 

LUTY 2000

Luty był bardzo intensywny choć wiele zdjęć się nie zachowało.

Lukasz i Roman  Ilonka spi

 

MARZEC 2000

18 marca w Kisielicach odbył się pierwszy w historii koncert. I od razu sekstet. Zagrała grupa Punkt G z okolic Warszawy, prezentując ostry jazz z okolic Lounge Lizards. Całość została zarejestrowana. Było pięknie.

   

20 marca w Arsenale wystąpiła grupa ŁódĄ Kaliska. Rozebrali Muzę, zrobili konkurs pomiary biustu metodą wypornościową i popili w Kisielicach. Kilka kadrów z Arsenału i od nas.

Cóż, 25 marca ma urodziny Łukasz i zrobił zabawę, którą uświetnił legendarnym muzycznym performance koncertujący u nas poprzedniego dnia Yogi/Dead Fingers Talk. Na pierwszym zdjęciu popularne u nas w marcu tzw. hip-hop freestylers sessions.

Hip-Hop times Yogi  Yogi Yogi Solenizant

Większość kadrów jest marnych bo pochodzi z video. Fotki Zavoria i Waldka.

 

KWIECIEŃ 2000

Pierwszego kwietnia odbył się wernisaż Vesny. Było bardzo miło, towarzystwo białorusko - serbsko - polskie bawiło się do ranka. Na zdjęciach Vesna, Roman, Duszan Pazdzierski i Artur Klinov.

 

Szóstego kwietnia w Kisielicach pojawił się Waldek Pranckiewicz wraz z dwojgiem przyjaciół z Wrocławia. Zaanektowali lokal na cały wieczór przeprowadzając akcję, przerwaną pogadanką i performance. Podczas swojej Akcji Waldek robił m.in. zdjęcia w lokalu, oto kilka z nich:

   

JESIEŃ 2000

Powoli zbliżał się bogato celebrowany ROK W KISIELU, który zapoczątkował przemiły saksofonista John Butcher wraz z przemiłym szczecińskim Stuckonceling. Dalej fotki z o kilka dni późniejszego, pierwszego koncertu rewelacyjnego rodzeństwa Mołrów, multimedialna akcja pod kryptonimem Ketaip oraz sentymentalne portrety Romana i Magdy przy body-skanach Łukasza.

John ButcherJohn ButcherMołr 1Mołry dwa
KetaipRomanoMagda

I tak się skończył ten mocny rok.